﻿<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?><rss version="2.0"
	xmlns:content="http://purl.org/rss/1.0/modules/content/"
	xmlns:dc="http://purl.org/dc/elements/1.1/"
	xmlns:atom="http://www.w3.org/2005/Atom"
	xmlns:sy="http://purl.org/rss/1.0/modules/syndication/"
	
	>
<channel>
	<title>Hozzászólás: Cseh-Szombathyval a Cseh-Szombathy teremben</title>
	<atom:link href="http://vilagma.hu/kaosz-es/cseh-szombathyval-a-cseh-szombathy-teremben-2/feed/" rel="self" type="application/rss+xml" />
	<link>http://vilagma.hu/kaosz-es/cseh-szombathyval-a-cseh-szombathy-teremben-2/</link>
	<description>A meggyőződések veszélyesebb ellenségei az igazságnak, mint a hazugságok.</description>
	<lastBuildDate>Tue, 09 Jun 2026 01:59:35 +0000</lastBuildDate>
	<sy:updatePeriod>hourly</sy:updatePeriod>
	<sy:updateFrequency>1</sy:updateFrequency>
	<generator>https://wordpress.org/?v=4.2.38</generator>
	<item>
		<title>Szerző: Cseh-Szombathy Márton</title>
		<link>http://vilagma.hu/kaosz-es/cseh-szombathyval-a-cseh-szombathy-teremben-2/#comment-232</link>
		<dc:creator><![CDATA[Cseh-Szombathy Márton]]></dc:creator>
		<pubDate>Tue, 03 Jan 2012 15:14:46 +0000</pubDate>
		<guid isPermaLink="false">http://vilagma.hu/?p=902#comment-232</guid>
		<description><![CDATA[Kedves Gyuri!
Köszönöm a lehetőséget, hogy láthattam arcodon a meghatódottságot midőn megtekintetted ezt a videót.
Az utána történt pár mondatos beszélgetésben világossá vált számomra az, amit csak sejtettem, hogy a hatalom ma még kevésbé vesz tudomást a szociológusok jelzéseiről, mint a rendszerváltás előtt. Rendkívül sajnálatos, hogy fióknak, vagy egy szűk értelmes,(szándékosan nem értelmiségit írtam) rétegnek dolgoztok. Talán jobb is, hogy édesapám ezt már nem érte meg, ő hitt abban amiért dolgozott. Most azt hiszem szomorúan konstatálná, hogy a helyzet nem hogy javult volna, hanem rosszabbodott.
Nagyon sok erőt kívánok nektek!]]></description>
		<content:encoded><![CDATA[<p>Kedves Gyuri!<br />
Köszönöm a lehetőséget, hogy láthattam arcodon a meghatódottságot midőn megtekintetted ezt a videót.<br />
Az utána történt pár mondatos beszélgetésben világossá vált számomra az, amit csak sejtettem, hogy a hatalom ma még kevésbé vesz tudomást a szociológusok jelzéseiről, mint a rendszerváltás előtt. Rendkívül sajnálatos, hogy fióknak, vagy egy szűk értelmes,(szándékosan nem értelmiségit írtam) rétegnek dolgoztok. Talán jobb is, hogy édesapám ezt már nem érte meg, ő hitt abban amiért dolgozott. Most azt hiszem szomorúan konstatálná, hogy a helyzet nem hogy javult volna, hanem rosszabbodott.<br />
Nagyon sok erőt kívánok nektek!</p>
]]></content:encoded>
	</item>
	<item>
		<title>Szerző: Bognár László</title>
		<link>http://vilagma.hu/kaosz-es/cseh-szombathyval-a-cseh-szombathy-teremben-2/#comment-15</link>
		<dc:creator><![CDATA[Bognár László]]></dc:creator>
		<pubDate>Tue, 13 Dec 2011 22:39:23 +0000</pubDate>
		<guid isPermaLink="false">http://vilagma.hu/?p=902#comment-15</guid>
		<description><![CDATA[Tarr Béla is szociológus, csak nem tud róla :-)
Viszont a Moszkva-Brüsszel központok ilyettén való felvetésén - egy hamiskás kacsintás mellett- nyilván jót derülne.]]></description>
		<content:encoded><![CDATA[<p>Tarr Béla is szociológus, csak nem tud róla <img src="http://vilagma.hu/wp-includes/images/smilies/simple-smile.png" alt=":-)" class="wp-smiley" style="height: 1em; max-height: 1em;" /><br />
Viszont a Moszkva-Brüsszel központok ilyettén való felvetésén &#8211; egy hamiskás kacsintás mellett- nyilván jót derülne.</p>
]]></content:encoded>
	</item>
	<item>
		<title>Szerző: Vera</title>
		<link>http://vilagma.hu/kaosz-es/cseh-szombathyval-a-cseh-szombathy-teremben-2/#comment-14</link>
		<dc:creator><![CDATA[Vera]]></dc:creator>
		<pubDate>Tue, 13 Dec 2011 10:13:26 +0000</pubDate>
		<guid isPermaLink="false">http://vilagma.hu/?p=902#comment-14</guid>
		<description><![CDATA[Nem tudom. Nem vagyok biztos sem a süketségben, sem a vakságban. Azt remélem, a szociológusok hallanak is, látnak is. Meg hamarosan majd mondanak is valamit, csak pillanatnyilag erőt gyűjtenek. Gondolkodnak. 
(Mert a magam részéről nem lennék oda egy Tarr Béla: Magyar szociológusok a ködben című filmért. De ez nyilván mellékes szempont.)]]></description>
		<content:encoded><![CDATA[<p>Nem tudom. Nem vagyok biztos sem a süketségben, sem a vakságban. Azt remélem, a szociológusok hallanak is, látnak is. Meg hamarosan majd mondanak is valamit, csak pillanatnyilag erőt gyűjtenek. Gondolkodnak.<br />
(Mert a magam részéről nem lennék oda egy Tarr Béla: Magyar szociológusok a ködben című filmért. De ez nyilván mellékes szempont.)</p>
]]></content:encoded>
	</item>
	<item>
		<title>Szerző: Luczifer</title>
		<link>http://vilagma.hu/kaosz-es/cseh-szombathyval-a-cseh-szombathy-teremben-2/#comment-13</link>
		<dc:creator><![CDATA[Luczifer]]></dc:creator>
		<pubDate>Tue, 13 Dec 2011 08:41:16 +0000</pubDate>
		<guid isPermaLink="false">http://vilagma.hu/?p=902#comment-13</guid>
		<description><![CDATA[Érdekes ez a „szeizmográf” szerep. Volt, amikor szerep megvalósítóját máglyára vitték, volt, amikor tűrték és/vagy használták, kihasználták. Most mintha a jelzéseket egyszerűen elengedné a füle mellett a világ. A szabály, hogy nincs szabály. Az eredmény látványos.]]></description>
		<content:encoded><![CDATA[<p>Érdekes ez a „szeizmográf” szerep. Volt, amikor szerep megvalósítóját máglyára vitték, volt, amikor tűrték és/vagy használták, kihasználták. Most mintha a jelzéseket egyszerűen elengedné a füle mellett a világ. A szabály, hogy nincs szabály. Az eredmény látványos.</p>
]]></content:encoded>
	</item>
</channel>
</rss>